پس از ثبت مدارک

پس از ثبت مدارک در مرکز درخواست ویزا، می توانید وضعیت درخواست خود را بصورت آنلاین، با ارائه کد رهگیری و تاریخ تولد خود بررسی کنید . شماره رهگیری شما در قبض پرداختی که در مرکز ثبت درخواست ویزا دریافت مب نمایید، درج شده است.

در صورتیکه سرویس اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه را درخواست کرده باشید، هنگام آماده بودن پاسپورت، پیامک و ایمیل جهت اطلاع از وضعیت پرونده خود، دریافت خواهید کرد . این پیام ها بر روی شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل ارائه شده توسط شما در هنگام ثبت درخواست ویزا ارسال می شود.

شما همچنین می توانید وضعیت درخواست خود را در اینجا پیگیری نمایید.

  1. لطفا توجه داشته باشید که زمان تحویل پاسپورت از ساعت 14:00 تا 16:00 از یکشنبه تا پنجشنبه می باشد( به جز تعطیلات آخر هفته و تعطیلات اعلام شده در سایت).
  2. در هنگام مراجعه جهت دریافت جواب ویزا و پاسپورت در مرکز درخواست ویزا، ارائه ی موارد زیر الزامیست : (پاسپورت صرفا به صاحب آن تحویل داده می شود)
  3. اصل قبض رسید که توسط افسر ویزا پس از ثبت مدارک به شما ارایه گردیده است.
  4. کارت ملی یا شناسنامه

 

 

Visit Cyprus


Apply Visa Now
درخواست ویزای قبرس در ایران | W3C | ISO Certificate کپی رایت © 2018 www.cyprusvisairan.com. همه حقوق محفوظ است.
آخرین به روز رسانی در: 07/06/2019
X

این وب سایت از کوکی ها استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره کوکی ها ما، لطفا سیاست کوکی ها را در اینجا بخوانید. درباره سیاست حفظ حریم خصوصی ما در اینجا بخوانید. با بستن این بنر، پیمایش این صفحه یا ادامه مشاهده به غیر از این، شما با استفاده از کوکی ها موافقت میکنید و شرایط اعلامیه حریم خصوصی ما را قبول میکنید.